top of page
 • Güncel etkinlikleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?
  Sabit olarak, Her Cuma 20.00'de "K.İ.M. Tiyatro Ekibi İnteraktif Doğaçlama Gösterisi" Her Cumartesi 20.00'de "Diyalektik Tiyatro Ekibi İnteraktif Doğaçlama Gösterisi" Her Pazar 20.00'de "K.İ.M. Tiyatro Ekibi" her hafta farklı metin oyunları olmaktadır. Bunun dışında hafta içleri Açık Mikrofon & Stand Up veya başka tiyatro ekiplerine ait metin oyunları olabilmektedir. Tüm etkinliklerimizi https://biletinial.com/tr-tr/mekan/kim-sahne linkine tıklayarak görebilir, koltuk seçimi yaparak biletinizi satın alabilirsiniz.
 • Etkinlikler için rezervasyon yapabiliyor muyuz?
  Maalesef, koltuk sayımız sınırlı olduğu için rezervasyon yapamıyoruz. Tüm etkinliklerimizi https://biletinial.com/tr-tr/mekan/kim-sahne linkine tıklayarak görebilir, koltuk seçimi yaparak biletinizi satın alabilirsiniz.
 • Biletleri nereden satın alabilirim?
  Tüm etkinliklerimizi instagram profilimizde ve websitemizde bulunan biletinial linkinden görebilir ve koltuk seçimi yaparak satın alabilirsiniz. https://biletinial.com/tr-tr/mekan/kim-sahne
 • Etkinliğe geç kalırsam problem olur mu?
  Bilet satın alırken etkinlik kurallarında yer alan şu maddeyi kabul etmiş sayılırsınız. - Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. Doğaçlama gösterilerinde geç kalınması durumunda esneyebiliyoruz. Ancak metin oyunlarında kapı kapandıktan sonra hiçbir şekilde geç kalan seyirciler alınamamaktadır.
 • Performansları izlerken bir şeyler yiyebilir / içebilir miyiz?
  Sahne kısmına yiyecek indirmek yasaktır. Ancak kafe bölümünden içecek alarak performansları izleyebilirsiniz.
 • İşletmeniz nerede?
  Eskişehir Odunpazarı ilçesi Adalar mevkiinde, Metin bey Sokak ile Yalaman Sokak birleştiği köşedeyiz. İletişim sayfasındaki haritadan direkt olarak konumu görebilirsiniz. Google Maps uygulamasından "Kim Sanat Akademi" olarak aratırsanız yine konuma ulaşabilirsiniz.
 • İşletmenizde sadece tiyatro mu oluyor, kafeniz mevcut mu?
  En çok karşılaştığımız sorulardan bir tanesi, tiyatro sahnemiz kafemizin alt katında yer oluyor. Kafemiz aktif olarak hergün 11.00-00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
 • Etkinliklere bebeğim/çocuğum ile gelebilir miyim?
  Elbette! Ancak bazı oyun afişlerimizde yaş sınırı uyarısı bulunmaktadır. Yaş sınırındaki ana sebep, küçük seyircilerimizin yüksek ses çıkartarak diğer seyircilerin dikkatini dağıtması durumunda salondan dışarıya çıkartmak durumunda kalabiliyoruz. Bilet satın alırken etkinlik kurallarında yer alan şu maddeyi kabul etmiş sayılırsınız. -Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 • Etkinliklere evcil hayvanım ile gelebilir miyim?
  Evcil hayvanınız ile kafe kısmımızda oturabilirsiniz ancak sahne kısmına evcil hayvan kesinlikle alamıyoruz. Alerjisi olan veya rahatsız olan seyirciler olabiliyor. Herkese eşit şekilde saygı göstermeye çalışıyoruz.
 • K.İ.M. Tiyatro Ekibine katılmak istiyorum, nasıl başvuru yapabilirim?
  K.İ.M. Tiyatro Ekibi düzenli olarak yılda 2 defa eğitim grupları açmaktadır. Yeni eğitim grupları sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır. Eğitim sonrası yapılacak sınav ile istersen ekibin bir parçası olarak kalabilir ya da kariyerine başka bir yerde devam edebilirsin.
 • Deneyimli bir oyuncuyum ve ekibinize katılmak istiyorum, ne yapmalıyım?
  Maalesef ekibin bir parçası olabilmek için eğitim gruplarımıza katılmanız gerekiyor. Bunun amacı, ekip ile vakit geçirerek ekip içerisinde sizi tanıyabilmemiz, ekip bütünlüğünü yakalayabilmemiz ve daha önce aldığınız eğitimlerden eksikleriniz varsa tamamlamaktır. K.İ.M. Tiyatro Ekibi düzenli olarak yılda 2 defa eğitim grupları açmaktadır. Yeni eğitim grupları sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır. Eğitim sonrası yapılacak sınav ile istersen ekibin bir parçası olarak kalabilir ya da kariyerine başka bir yerde devam edebilirsin.
bottom of page